Dzień 1: Częstochowa – Opatów (29 km)

Wyruszymy sprzed Oblicza Jasnogórskiej Królowej Polski w dzień Jej Uroczystości. Nocujemy w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Opatowie.

Dzień 2: Opatów – Dzietrzniki (29 km)

Wyruszamy zaraz po porannej Mszy Świętej. Na spoczynek udajemy się do remizy w Dzietrznikach.

Dzień 3: Dzietrzniki – Lututów (44 km)

Wymarsz po Mszy Świętej w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dzietrznikach. Nocleg przewidujemy na plebanii w parafii św. Piotra i Pawła w Lututowie.

Dzień 4: Lututów – Godziesze Wielkie (37 km)

Wyruszamy z Lututowa po porannej Mszy Świętej. Nocujemy w starym budynku remizy strażackiej w Godzieszach Wielkich.

Dzień 5: Godziesze Wielkie – Kalisz (18 km)

O poranku dołączają do pielgrzymów rodziny. Udajemy się w stronę Zbiornika Szałe: tam dołączają pozostali bliscy, ubieramy się odświętnie i ruszamy w stronę Sanktuarium. Pielgrzymka kończy się Mszą Świętą przed Cudownym Obrazem.