W niedziele 18 listopada 2018 r. w Niepokalanowie odbyło się spotkanie uczestników IV Pieszej Pielgrzymki Mężczyzn z Częstochowy do Kalisza.

Rozpoczęło się ono Mszą Świętą, w której udział wzięli pielgrzymi wraz z rodzinami. Podczas kazania ks. Łukasz Kadziński, komendant pielgrzymki, podkreślił, jak ważne w życiu każdego mężczyzny jest wzięcie odpowiedzialności za bliźnich.

Kolejna część przeznaczona była wyłącznie dla mężczyzn. Złożył się na nią pokaz zdjęć z pielgrzymki oraz filmy z nagranymi świadectwami jej uczestników; nie obyło się bez radości i wzruszeń. Doceniona została również obecność zuchów i ich opiekunów z Harcerstwa „Hufców Polskich” – 12 chłopców w wieku od siedmiu do dwunastu lat oraz dwóch druhów drużynowych, którzy organizowali czas i zajmowali się najmłodszymi pielgrzymami. Uczestnicy mogli wstąpić do Bractwa Pielgrzymkowego św. Józefa, które zajmuje się organizacją przyszłej pielgrzymki.

Konferencję duchową dla zebranych wygłosił ks. Jacek Gomulski. Spotkanie zakończyło się wspólnie odmówionym tekstem 30-dniowej Nowenny do św. Józefa. 

Wsparcie

Prosimy o wsparcie naszej Fundacji poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek:

Fundacja Dobrej Edukacji “Maximilianum”
ul. Spacerowa 26a 96-515 Paprotnia
60 1090 1056 0000 0001 1984 9546 (Bank Zachodni WBK)
Tytuł przelewu: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

Serdecznie dziękujemy za okazaną nam pomoc!
Bóg zapłać!
  

Fundacja Dobrej Edukacji Maximilianum
ul. Spacerowa 26a 96-515 Paprotnia
info@fundacjamaximilianum.pl
31 queries in 0,192 seconds.