W drugą niedzielę listopada, w siedzibie Fundacji Maximilianum, odbyła się mini – konferencja, przygotowana przez naszych młodych podopiecznych.

Jej tematem były sanktuaria maryjne w Polsce. Dwadzieścioro dzieci w wieku od 5 do 12 lat, dobranych w dwuosobowe zespoły, zaprezentowało referaty poświęcone najważniejszym miejscom w naszej Ojczyźnie, w którym oddaje się cześć Matce Bożej. Wypowiedziom ustnym towarzyszyły prezentacje multimedialne (przygotowane przy pomocy rodziców) oraz własnoręcznie wykonane rysunki. Wśród tematów zaprezentowanych przez dzieci nie zabrakło takich miejsc jak Gietrzwałd, Licheń, Święta Lipka czy Piekary Śląskie. Pojawiły się też prezentacje mniej znanego Lewiczyna czy Miedniewic.

Słowo podsumowania wygłosił opiekun duchowy Fundacji ks. Łukasz Kadziński. Podkreślił profesjonalizm i swobodę wypowiedzi oraz dobre przygotowanie tematów przez wszystkie uczestniczące pary. Zapowiedział także kolejne referaty, na które nasi podopieczni z niecierpliwością już oczekują.

Wsparcie

Prosimy o wsparcie naszej Fundacji poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek:

Fundacja Dobrej Edukacji “Maximilianum”
ul. Spacerowa 26a 96-515 Paprotnia
60 1090 1056 0000 0001 1984 9546 (Bank Zachodni WBK)
Tytuł przelewu: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

Serdecznie dziękujemy za okazaną nam pomoc!
Bóg zapłać!
  

Fundacja Dobrej Edukacji Maximilianum
ul. Spacerowa 26a 96-515 Paprotnia
info@fundacjamaximilianum.pl
34 queries in 0,338 seconds.