6 września Gościem Fundacji i Wspólnoty był ks. Kardynał Kazimierz Nycz. Wizyta rozpoczęła się modlitwą do Ducha Świętego w kaplicy. Po przejściu do głównej siedziby, ks. Łukasz Kadziński, opiekun duchowy Fundacji, oficjalnie przywitał szanownego Gościa.

Następnie miała miejsce prezentacja działalności Wspólnoty Rodzin przy Fundacji, przedstawiona przez Prezes Fundacji Agatę Rybczyk, v-ce Prezesa Pawła Zalewskiego, oraz współzałożycielkę Fundacji Monikę Wodzińską. Ks. Kardynał otrzymał sprawozdanie z działalności Wspólnoty w wersji papierowej. Szanownemu Gościowi została wręczona napisana samodzielnie ikona św. Kazimierza Królewicza, patrona ks. Kardynała. Autorami tego działa są dwaj chłopcy z rodzin Fundacyjnych – 10-letni Piotrek i 11-letni Janek.
Ks. Kardynał wygłosił słowo do zebranych, podczas którego wyraził aprobatę działalności Fundacji oraz zachęcił do dalszego promowania edukacji domowej. Kolejno został wręczony kosz ze słodkościami wypieczonymi i starannie przygotowanymi przez rodziny. Na koniec wspólnego spotkania nastąpiło błogosławieństwo rodzin i osób związanych z Fundacją, po którym ks. Kardynał został zaproszony na popołudniowy deser do Fundacyjnej oranżerii.

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami.

Wsparcie

Prosimy o wsparcie naszej Fundacji poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek:

Fundacja Dobrej Edukacji “Maximilianum”
ul. Spacerowa 26a 96-515 Paprotnia
60 1090 1056 0000 0001 1984 9546 (Bank Zachodni WBK)
Tytuł przelewu: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

Serdecznie dziękujemy za okazaną nam pomoc!
Bóg zapłać!
  

Fundacja Dobrej Edukacji Maximilianum
ul. Spacerowa 26a 96-515 Paprotnia
info@fundacjamaximilianum.pl
31 queries in 0,338 seconds.