31 grudnia w Teresinie-Kaskach odbyło się coroczne spotkanie świąteczne w gronie Przyjaciół i Dobroczyńców naszej Fundacji.

Rozpoczęło się ono Mszą Świętą odprawioną przez Księdza Łukasza Kadzińskiego, naszego duchowego opiekuna. Następnie goście mogli obejrzeć przedstawienie przygotowane przez rodziców i dzieci związanych z Fundacją. Aktorzy, według scenariusza napisanego przez Ks. Łukasza, przedstawili historię Zbawienia począwszy od grzechu pierwszych rodziców, poprzez grzech Kaina, zaślubiny Maryi i Józefa aż po ofiarowanie nowonarodzonego Pana Jezusa w świątyni.

Po życzeniach złożonych przez Panią Prezes Agatę Rybczyk i wspólnym przełamaniu się opłatkiem przyszedł czas na domowy barszcz z pasztecikami i staropolski bigos. Następnie goście usłyszeli sprawozdanie z działalności Fundacji w ostatnim roku połączone z prezentacją zdjęciową. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem wraz z kosztowaniem świątecznych słodkości.

Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. Marek Jurek, europoseł i Prezes Prawicy Rzeczpospolitej oraz pan Jerzy Słonka, aktor telewizyjny, teatralny i filmowy. Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami.

Wsparcie

Prosimy o wsparcie naszej Fundacji poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek:

Fundacja Dobrej Edukacji “Maximilianum”
ul. Spacerowa 26a 96-515 Paprotnia
60 1090 1056 0000 0001 1984 9546 (Bank Zachodni WBK)
Tytuł przelewu: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

Serdecznie dziękujemy za okazaną nam pomoc!
Bóg zapłać!
  

Fundacja Dobrej Edukacji Maximilianum
ul. Spacerowa 26a 96-515 Paprotnia
info@fundacjamaximilianum.pl
31 queries in 0,708 seconds.