Okres Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań. Podobnie w naszej Fundacji – w Niedzielę Świętej Rodziny, 28 grudnia 2014 r., spotkały się rodziny i przyjaciele Fundacji.

4

Niedzielne „kolędowanie” rozpoczęło się Mszą Świętą w kaplicy Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek od Cierpiących przy ulicy Wilczej w Warszawie, którą celebrował ks. Łukasz Kadziński.

1

W homilii mówił o zagrożeniach dla współczesnych rodzin oraz o ich słabej kondycji duchowej, a także zachęcał do gorliwości i walki o własne rodziny.

5

Po Liturgii życzenia złożyli gościom Prezes Agata Rybczyk wraz z ks. Łukaszem i drem Andrzejem Mazanem i przy śpiewie kolęd wszyscy podzielili się opłatkiem.

3

Następnie zebrani mogli obejrzeć jasełka, które przygotowane zostały przez rodziców i dzieci uczestniczące w zajęciach w Fundacji. Na zakończenie zaprezentowano zdjęcia z wydarzeń, które miały miejsce w Fundacji w ubiegłym roku.

6

Wśród gości obecni byli m. in. europoseł Marek Jurek i aktor Jerzy Słonka.