Już szóste z kolei czuwanie wynagradzające i rozpoczęło się – jak zawsze – odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego i różańcem prowadzonym przez dzieci pierwszokomunijne z rodzin Fundacji Maximilanum.

Następnie ks. Łukasz Kadziński w ramach przygotowania do aktu zawierzenia się Matce Bożej odczytał fragment Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwika Marii Grignion de Montforta. Również w ramach przygotowania duchowego do męskiej pielgrzymki do Kalisza, która odbędzie się w dniach 26-30.08, odmówiliśmy nowennę do św. Józefa. Na zakończenie czuwania, o północy odprawiona została Msza Święta w intencji s. Lucyny Czermińskiej, która kończyła 30 lipca 50 lat swojego życia. Przed czuwaniem rodziny związane z Fundacją Maximilianum przygotowały słodki poczęstunek dla jubilatki.

Zapraszamy do odsłuchania kazania z Mszy Św. oraz obejrzenia galerii ze zdjęciami.