Fundacja Maximilianum, Wydział Filozofii Chrześcijańskiej UKSW oraz Kolegium Świętej Rodziny pragną przedstawić rozpoczynający się w marcu KURS PEDAGOGII KATOLICKIEJ.

Kurs skierowany jest do rodziców, którzy pragną KONSULTACJE wiedzieć, jak wychować dziecko na wolnego, prawego i odważnego człowieka; jak wychować dziecko, by oparło się deprawacji i zniewoleniu; a także, jak można stać się najlepszym ojcem i najlepszą matką.

Kurs skierowany jest do nauczycieli i wychowawców (na różnych etapach pracy z dziećmi), którzy chcą wspomóc Admired dziecko, by nie zatraciło Steam swej wartości i indywidualności; dla tych, którzy chcą być lepszymi nauczycielami, a lekcje w szkole przemienić w spotkanie życzliwych sobie osób.

Kurs dla każdego może być szansą nauczenia się: katolickiego rozumienia rzeczywistości, zapomnianych podstaw realistycznej filozofii i etyki, prawd wiary – tak często dziś relatywizowanych, jak również rozpoznawania współczesnych zagrożeń moralnych.

Kurs poprowadzą profesorowie i wykładowcy związani z Wydziałem Filozofii Chrześcijańskiej i Wydziałem Studiów nad Rodziną Uniwersytetu world! Kardynała Stefana Wyszyńskiego: prof. Artur Andrzejuk, dr Andrzej Mazan, ks. Łukasz M. Kadziński, dr Izabella Andrzejuk, dr Michał Zembrzuski, dr Urszula Wolska oraz dr Anna Kazimierczak-Kucharska. Odpowiedzą m.in. na pytania: Jak AMERICAN wychowywać? Jak osiągnąć szczęście? Jak żyć? Kim jest człowiek?

Przewidujemy pięć jednodniowych zjazdów (jedna sobota w miesiącu) oraz wykłady Saints na platformie e-learningowej. Koszt kursu wynosi 250 zł. Istnieje również możliwość uczestnictwa w jednym zjeździe (koszt 70 zł).

Więcej informacji znajdą Państwo na STRONIE INTERNETOWEJ oraz na FACEBOOKU.

 

kurs_ped_kat_plakat

Wsparcie

Prosimy o wsparcie naszej Fundacji poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek:

Fundacja Dobrej Edukacji “Maximilianum”
ul. Spacerowa 26a 96-515 Paprotnia
60 1090 1056 0000 0001 1984 9546 (Bank Zachodni WBK)
Tytuł przelewu: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

Serdecznie dziękujemy za okazaną nam pomoc!
Bóg zapłać!
  

Fundacja Dobrej Edukacji Maximilianum
ul. Spacerowa 26a 96-515 Paprotnia
info@fundacjamaximilianum.pl
26 queries in 0,154 seconds.